Help
Help


Wojownicy Słońca

 Starożytny talizman ze świętym symbolem podarowany Wojownikom Słońca.

Wyposaż się w niego, by zadeklarować przynależność do przymierza Wojowników Słońca.

Rycerze tego przymierza chlubią się swym duchem współpracy i pozostawiają swe złote podpisy każdemu, kto znajdzie się w potrzebie, albowiem ich obowiązkiem jest dokonanie podboju dla tego, kto ich przyzwał.

 

Informacje o Wojownikach Słońca

Dołączenie:

 • Musisz zdobyć przedmiot: Wojownicy Słońca i się w niego wyposażyć.
 • Talizman umożliwiający dołączenie do przymierza możesz znaleźć w Osadzie Nieumarłych. Od ogniska Osada Nieumarłych udaj się przed siebie, przez najbliższy budynek, dojdź do płonącego drzewa i omiń je z lewej strony, idź drogą prowadzącą w dół przed siebie aż wejdziesz do budynku przed tobą z wieloma zwisającymi zwłokami. Do talizmanu dostaniesz się zeskakując przez dziurę w podłodze, do pomieszczenia z zupą estusa.

Skutki przymierza:

 • Znak przywołania gracza jest złoty.
 • Gracz będzie miał złoty kolor gdy zostanie przywołany do świata innego gracza.
 • W momencie wypełnienia obowiązku (pokonania bossa, ukończenia danej lokacji), gracz (jak i gospodarz) otrzyma Słoneczny Medal (jako dodatek do domyślnej nagrody), który umożliwia zwiększenie rangi w przymierzu.
 • Po zdobyciu rangi gracz otrzymuje nagrodę (patrz niżej).
 • Atakując innego gracza za pomocą czerwonej kuli oka lub używając czerwonego rysika Wojownik Słońca zyskuje pomarańczową poświatę.
 • Członkowie tego przymierza, atakujący innych najpierw dołączani są do graczy, którzy już mają najeźdźcę w swoim świecie.
 • Przedziały poziomów:

 

Sytuacja Min Max
Wezwanie białego upiora, Wojownika Słońca, Kopiącego Kurhany lub gracza bez przymierza. Gospodarz - 10 - (Gospodarz * 0.1) Gospodarz + 10 + (Gospodarz * 0.1)
Inwazja ze strony Wojownika Słońca lub gracza bez przymierza Najeźdźca - (Najeźdźca * 0.1) Najeźdźca + 20 + (Najeźdźca * 0.1)

 

Awansowanie w przymierzu

Awansowanie w przymierzu odbywa się poprzez ofiarowywanie słonecznych medali przy Ołtarzu Słońca w Zamku Lothric, przed wejściem na arenę Zbroi zabójcy smoków. Początkow drzwi te trzeba otworzyć z drugiej strony, a więc przed mgłą skręć w lewo, ponownie w lewo, wejdź po drabinie, przejdź po dachu do budynku, zejdź na dół i przejdź przez korytarz, na końcu którego stoi czerwonooki rycerz. Za nim jest ołtarz i skrót.

Słoneczne medale możesz zdobywać pomagając innym pokonać bossa, pokonując gospodarza jako Wojownik Słońca lub farmić z rycerzy Lothric w Zamku Lothric.

 1. ranga - 10 słonecznych medali - Święta przysięga (cud)
 2. ranga - 30 słonecznych medali - Wielka włócznia błyskawic (cud)