Help
Help

Blue Sentinels

 

Wyblakły kawałek jagnięcej skóry ozdobiony motywem Mrocznego Księżyca i miecza.
Wyposaż się w nią, by zadeklarować przynależność do przymierza Błękitnych Strażników.
Kiedy członek Drogi Błękitu jest zagrożony Błękitni Strażnicy są na mocy starych paktów zobowiązani przyjąć formę błękitnych duchów i zaoferować pomoc.
Po założeniu przyzywanie odbywa się automatycznie."

 

Informacje o przymierzu

 

Dołączenie

  • Musisz znaleźć i założyc talizman przymierza Błękitnych Strażników.
  • Otrzymywany po rozmowie z Anri przy ognisku Forteca w połowie drogi w Ofiarnej Drodze.
  • Zdobyte przedmioty ofiarowujesz Kapitan Kompanii Yorshce w Anor Londo.

 

Skutki dołączenia do przymierza

  • Błękitni Strażnicy będą wzywani do świata członków Drogi Błękitu, by chronić ich przed najeźdźcami. Podobne zadanie spoczywa na Ostrzach Mrocznego Księżyca. 
  • Upiory Błękitnych Strażników mają jasnoniebieski kolor.
  • Jeśli gospodarz przejdzie przez mgłę na bossa, Błękitny Strażnik otrzyma dowód dotrzymanej umowy i zostanie odesłany do swojego świata.
  • Jeśli najeźdźca zostanie zabity przez giganta łucznka w Osadzie Nieumarłych, Błękitny Strażnik nie otrzyma nagrody, mimo że pojawi się taki sam komunikat.
  • Łączenie się graczy jest zależne od przymierza:

 

Sytuacja Min Max
Wezwanie białego upiora, Wojownika Słońca, Kopiącego Kurhany lub gracza bez przymierza gospodarz- 10 - (gospodarz * 0.1) gospodarz + 10 + (gospodarz * 0.1)
Ochrona wezwanych z: Ostrzy Mrocznego Księżyca lub Błękitnych Strażników gospodarz - 20 - (gospodarz * 0.2) gospodarz + (gospodarz * 0.1)

Awansowanie w przymierzu

To przymierze wydaje się dzielić rangi z Ostrzami Mrocznego Księżyca. By awansować należy gromadzić dowody dotrzymanej umowy, które otrzymuje się za pokonanie najeźdźcy w innym świecie. Za pokonanie większej liczby najeźdźców otrzymuje się więcej przedmiotów. Jeden za kazdego najeźdźce. Gracz jest odsyłany do swojego świata, gdy wszyscy najeźdźcy zostaną pokonani. Przedmioty do awansowania w tym przymierzu mozna również farmić ze Srebrnych rycerzy w Anor Londo.

 

  1. ranga (10 ofiarowanych dowodów dotrzymanej umowy) - Pierścień Mrocznego Księżyca
  2. ranga (30 ofiarowanych dowodów dotrzymanej umowy) - Ostrze Mrocznego Księżyca (cud)

 

Zgromadzone dowody dotrzymanej umowy należy ofiarować Kapitan Kompanii Yorshce w Anor Londo. Dostać do niej można niewidzialną ścieżką prowadzącą od obracających się schodów w kierunku wieży więziennej.

 

 Load more