Mini-bossowie - unikatowy rodzaj przeciwnika występujący w grze. Są to nieodradzające się potężne jednostki, bez własnej areny za mgłą i opcjonalni do zabicia. Za pokonanie większości z nich gracz dostanie drogocenny przedmiot, czasem także potężną duszę, która z pomocą Ludletha z Courland może być przekształcona w broń, pierścień albo zaklęcie.

crococatj

 • Bestia Sulyvahna 1. Na moście/Pod mostem, prowadzącym na teren Irythyll. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Prawe oko pontyfika. 2. Dwie bestie pilnujące lidera frakcji Wierni Aldrichowi w lochu za niewidzialną ścianą w Anor Londo. W nagrodę za ich pokonanie gracz otrzyma Pierścień przychylności oraz uzyska dostęp do wspomnianego lidera. Dodatkowo, pojawi się ognisko "Zbiornik z wodą". rysunek1
 • Kryształowy mędrzec - na terenie Wielkiego Archiwum. Za jego pokonanie gracz otrzymuje Kryształowy zwój.
 • Gigant - 1. w lochach Irythyll. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzymuje jedynie dusze. 2. Dwa Giganty na terenie Katedry Głębin. W nagrodę za ich pokonanie gracz zdobędzie dusze oraz może zobaczyć Niezłomnego Łatę/Patchesa.
 • Starożytna wiwerna - Niedaleko ogniska "Wielka Dzwonnica". W nagrodę za jej pokonanie gracz otrzymuje 6 grudek tytanitu, 3 migoczące tytanity oraz 3 łuski z tytanitu.
 • Wiwerrny z Lothric - Niedaleko ogniska "Smocze Koszary". W nagrodę za ich pokonanie gracz otrzyma 2x Żar oraz 2x Grudkę tytanitu. Dodatkowo odblokowany zostanie skrót.
 • Ognisty demon - 1. Jadąc windą do giganta na wieży na granicy Osady Nieumarłych, gracz musi zeskoczyć mniej-więcej w połowie. W nagrodę za jego pokonanie otrzyma Ognisty klejnot, w czym może pomóc Siegward z Catariny.2. Niedaleko wejścia na teren Niegasnącego Jeziora. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Duszę demona. rysunek2
 • Potworność grzechu x4 - W jednym z budynków na terenie Sprofanowanej Stolicy. W nagrodę za ich pokonanie gracz otrzyma łącznie 4 Ciasta z łajna oraz broń Eleonora.

demon

 • Wielki wilk, stróż grobu (dodatek Popioły Ariandel) - Chroni wejścia i wyjścia z obszaru, na którym znajdują się ruiny wieży z 2 rycerzami z Milwood w środku. W nagrodę za wygranie każdego z tych starć gracz otrzyma 3x duże odłamki tytanitu. W przypadku pokonania wilka w obu starciach, podczas walki Strażnik grobu czempiona i wielki wilk, stróż grobu będzie on miał 15% mniej zdrowia. Efekt nie ulega negacji, jeśli graczowi nie uda się ich pokonać za pierwszym razem.
 • Żelazny zabójcy smoków (dodatek Miasto Pierścieni) - Na terenie bagien, niedaleko miejsca z licznymi martwymi żołnierzami z legionu Haralda. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma zestaw Żelazna zbroja zabójcy smoków.
 • Zbłąkany demon - Nad ogniskiem "Stary Wilk z Farron". W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Duszę zbłąkanego demona.  rysunek5
 • Rycerz-przepatrywacz: 
  1. przy granicy Osady Nieumarłych i Ofiarnej Drogi. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Irythyllski prosty miecz..2. pokój niedaleko dwóch wiwern na terenie Zamku Lothric. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Irythyllski rapier.
  3. sekretny pokój na terenie Wielkiego Archiwum. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma zestaw rycerskiego przepatrywacza. 4 rysunek
 •  Wygłodniała kryształowa jaszczurka: 1.Przed pierwszym ogniskiem. W nagrodę za jej pokonanie gracz otrzyma łuskę z tytanitu. 2.Na terenie Katedry Głębin. W nagrodę za jej pokonanie gracz otrzyma łuskę z tytanitu. 3.Na terenie Zapomnianych Grobów dwie jaszczurki. W nagrodę za ich pokonanie gracz otrzyma łącznie 4 łuski z tytanitu.
 • Wielki czerw(robak) - Największy przeciwnik w Świecącym jeziorze, niedaleko wejścia na arenę walki ze Starym Królem Demonów. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma cud Piorunowy pal oraz fragment kości nieumarłego.
 • Głęboko przeklęty - 1.W komnacie na terenie Katedry Głębin. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Szafir Aldricha.2. Na terenie Anor Londo, zawieszony na suficie katedry. W nagrodę za jego pokonanie gracz otrzyma Rubin Aldricha. rysunek3
SpookySpiderMonstrosity Boreal%20Outrider%20Knight Stray%20DemonTired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈