Popioły w Dark Souls 3 pozowalają odblokować dodatkowe wyposażenie sprzedawane przez Opiekunkę kapliczki. Po przekazaniu danego popiołu poszerzy się jej asortyment o określone przedmioty. Poniżej lista popiołów, które można znaleźć w Dark Souls 3. 

Ikona i nazwa Zastosowanie Lokacja

Popioły grabarza

Odblokowują: żar (3 szt.), żywicę węglowej sosny, zawiniątko z węglową żywicą, żywicę ludzkiej sosny (3 szt.),  nęcącą czaszkę (6 szt.), klucz do grobowca. Osada Nieumarłych - Walący się most - w pobliżu białego osamotnionego drzewa na terenie ostrzeliwanym przez giganta.

Popioły marzyciela

Odblokowują: skryte błogosławieństwo (1 szt.), zielony pąk, czarną pigułkę z robaka, złotą żywicę sosny (3 szt.), zawiniątko ze złotą żywicą (6 szt.), żywicę zgniłej sosny, odłamek tytanitu, łuk kompozytowy, skórzany zestaw, pierzaste strzały. Twierdza Farrona - zwisające z okna zwłoki w pobliżu Starego Wilka Farrona

Popioły paladyna

Odblokowują: kępkę kwitnącego fioletowego mchu (4 szt.), talizman łowcy nieumarłych, talizman pojedynkowy, morgensztern, topór półksiężycowy, płócienny talizman i pierścień tarczy Lloyda. Katedra Głębin - od ogniska Katedra Głębin skręć w pierwszą w lewo, skarb na końcu ścieżki za skrytobójcą. 

Popioły strażnika grobów

Odblokowują: żar (3 szt.), żółtą pigułkę z robaka, kukri, carthuski róż. Carthuskie katakumby - od ogniska o tej samej nazwie podążaj za toczącą się kulą do kanału ze szczurami, wejdź z schodami po przeciwnej stronie na wyższy poziom i skręć w lewo. Popioły będą na samym końcu korytarza. 

Popioły pokryte odchodami

Odblokowują: ciasto z łajna, ciasto z łajna z łodygą, niebieską pigułkę z robaka. Irithyll w Mroźnej Dolinie - w niewielkim kanale z pajęczakami w pobliżu ogniska Odległa posiadłość.

Popioły człowieka ze wschodu

Odblokowują: owoc mchu, duży odłamek tytanitu, no-dachi, żelazną wschodnią tarczę, zestaw wschodni, mroczne strzały, wielkie strzały upiornej rzezi, pierścień kłosu  Irithyll w Mroźnej Dolinie - za ogniskiem Pontyfika Sulyvahna, obszar ze srebrnymi rycerzami z łukami. Wejdź po ukośnej podporze budynku i zeskocz z niej po minięciu filaru. Skarb będzie poniżej.

Pustynne popioły

Odblokowują: młodą białą gałąź, zestaw pustynny Lochy Irithyllu - obszar z grupką patrolujących dziedziniec strażników więziennych, w celi po lewej stronie, na tyłach dziedzińca.

Popioły więzionego wodza

Odblokowują: kępkę oszronionego mchu, żywicę bladej sosny, zestaw Karli (wymagają kluczy strażnika więziennego) Lochy Irithyllu - od pierwszego ogniska idź przed siebie, zeskocz poziom niżej i udaj się w prawo. Otwórz zamkniętą celę ze zwłokami i popiołami przy nich.

Popioły pustego

Odblokowują: kamień oczyszczenia, zatruty nóż do rzucania, pierścień ofiary (3 szt.) Wypadają po zabiciu Yoela lub znajdowane w mrocznej Kapliczce Zjednoczenia w Zapomnianych Grobach w miejscu jego przebywania.

Popioły ścigającego smoki

Odblokowują: żar (6 szt.), żywicę złotej sosny i zawiniątko ze złotą żywicą w nieograniczonej ilości, grudkę tytanitu, migoczący tytanit i łuskę tytanitu. Szczyt Arcysmoków - od ogniska Wielka Dzwonnica udaj się w lewo drogą prowadzącą pod górę z grupą pielgrzymów, za pierwszym szeregiem okrągłych kolumn skręć w lewo. Popioły będa przy ścianie, na skraju przepaści.

Popioły Greirata

Rozszerzają asortyment Opiekunki kapliczki o posiadany przez Greirata w momencie śmierci lub gdy zginął podczas wyprawy, o ten, który posiadałby, gdyby z niej wrócił. Zabij Greirata lub zbierz popioły z jego ciała, gdy zginie podczas plądrowania.


Popioły Cornyxa

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o oferowany przez Cornyxa z Wielkiego Bagna. Wypadają po zabiciu Cornyxa z Wielkiego Bagna/

Popioły Iriny

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o oferowany przez Irinę z Carimu. Wypadają po zabiciu Iriny z Carimu.

Popioły Orbecka

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o oferowany przez Orbecka z Vinheim, Wypadają po zabiciu Orbecka z Vinheim.

Popioły Yurii

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o oferowany przez Yurię z Londoru. Wypadają po zabiciu Yurii z Londoru.

Popioły Karli

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o oferowany przez Karlę. Wypadają po zabiciu Karli.

Popioły Łaty

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o oferowany przez Niezłomnego Łatę. Wypadają po zabiciu Niezłomnego Łaty.

Popioły kapitana

Rozszerzają asortyment Opiekunki Kapliczki o ekwipunek rycerzy z Millwood oraz Wielkie strzały z Millwood.
Znajdują się na szczycie wieży w dodatku: "Ashes of Ariandel".

 
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈