Wojownicy Słońca

 Starożytny talizman ze świętym symbolem podarowany Wojownikom Słońca.

Wyposaż się w niego, by zadeklarować przynależność do przymierza Wojowników Słońca.

Rycerze tego przymierza chlubią się swym duchem współpracy i pozostawiają swe złote podpisy każdemu, kto znajdzie się w potrzebie, albowiem ich obowiązkiem jest dokonanie podboju dla tego, kto ich przyzwał.

 Przymierze bazujące na kooperacji znane z dwóch poprzednich części Dark Souls.

DOŁĄCZENIE:

  • Musisz zdobyć przedmiot: Sloneczny talizman i się w niego wyposażyć.
  • Możesz go znaleźć w Osadzie Nieumarłych. Od ogniska Osada Nieumarłych udaj się przed siebie, przez najbliższy budynek, dojdź do płonącego drzewa i omiń je z lewej strony, idź drogą prowadzącą w dół przed siebie, aż wejdziesz do budynku z wieloma zwisającymi zwłokami. Do talizmanu dostaniesz się zeskakując przez dziurę w podłodze, jest to pomieszczenia z zupą estusa.

SKUTKI PRZYMIERZA:

  • Znak przywołania gracza jest złoty.
  • Gracz będzie miał złoty kolor gdy zostanie przywołany do świata innego gracza.
  • W momencie wypełnienia obowiązku (pokonania bossa, ukończenia danej lokacji), gracz (jak i gospodarz) otrzyma Słoneczny Medal (jako dodatek do domyślnej nagrody), który umożliwia zwiększenie rangi w przymierzu.
  • Po zdobyciu rangi gracz otrzymuje nagrodę (patrz niżej).
  • Atakując innego gracza za pomocą czerwonej kuli oka lub używając czerwonego rysika Wojownik Słońca zyskuje pomarańczową poświatę.
  • Członkowie tego przymierza, atakujący innych najpierw dołączani są do graczy, którzy już mają najeźdźcę w swoim świecie.

Przedziały poziomów:

Warunki Minimum Maksimum
Wezwanie białego upiora, Wojownika Słońca, Kopiącego Kurhany lub gracza bez przymierza. Gospodarz - 10 - (Gospodarz * 0.1) Gospodarz + 10 + (Gospodarz * 0.1)
Inwazja ze strony Wojownika Słońca lub gracza bez przymierza Najeźdźca - (Najeźdźca * 0.1) Najeźdźca + 20 + (Najeźdźca * 0.1)

AWANS:

  • Awansowanie w przymierzu odbywa się poprzez ofiarowywanie słonecznych medali przy Ołtarzu Słońca w Zamku Lothric, przed wejściem na arenę Zbroi zabójcy smoków. Początkowe drzwi te trzeba otworzyć z drugiej strony, a więc przed mgłą skręć w lewo, ponownie w lewo, wejdź po drabinie, przejdź po dachu do budynku, zejdź na dół i przejdź przez korytarz, na końcu którego stoi czerwonooki rycerz. Za nim jest ołtarz i skrót.
  • Słoneczne medale możesz zdobywać pomagając innym pokonać bossa, pokonując gospodarza jako Wojownik Słońca lub farmić z rycerzy Lothric w Zamku Lothric.
Rank Wymagania Nagroda
0 początkowy brak
1 10 słonecznych medali Święta przysięga (cud)
2 30 słonecznych medali Wielka włócznia błyskawic (cud)

Osiągnięcia/Trofea

x

Odkryj przymierze: Wojownicy Słońca

 

Gest związany z przymierzem:

x
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈