Mound Makers

 

Zniekształcone kajdany z kręgosłupa odkryte przez szaleńca.
Mają wyryty w sobie dziwny symbol, dowód na istnienie boskich kajdan.

Wyposaż się w nie, by zadeklarować przynależność do przymierza Kopiących Kurhany.

Jego członkowie pragną tylko powiększać kurhany, stając się szalonymi duchami bez względu na to, czy zostają przyzwani w celu kooperacji czy też jako najeźdźcy.

Przymierze w świecie Dark Souls 3 skupione na pokonywaniu przeciwników.

DOŁĄCZENIE:

przed zabiciem bossa po zabiciu bossa
Jeżeli chcesz dołączyć do przymierza już w Osadzie Nieumarłych, to musisz to zrobić zanim uśmiercisz Toczonego przez klątwę drzewca. Najlepiej rozpocząć wędrówkę od ogniska Osada Nieumarłych. Musisz dojść do miejsca z wielkim ogniskiem, kilkoma grupkami wieśniaków i misjonarką (w okolicy gdzie można znaleźć kość Loretty). Na prawo od ogniska, przy studni jest drewniany most. Tuż za mostem, po prawej stronie budynku jest ścieżka (omiń lub rozwal beczki i skrzynki). Za domem z drabiną znajduje się olbrzym z klatką na plecach oraz NPC, z którym można porozmawiać. Jeżeli odwiedziłeś NPC'a, to cofnij się i wejdź po drabinie na dach. Trzymając się prawej strony, przejdź po dachach i zeskocz do kolejnego NPC. Po podejściu do olbrzyma z klatką pojawi się przycisk interakcji. Po przerywniku filmowym znajdziesz się w Jamie Pustych i po rozmowie ze Świętym Rycerzem Hodrickiem będziesz mógł dołączyć od Kopiących Kurhany. Jeżeli chcesz dołączyć po zabiciu Toczonego przez klątwę drzewa idź Anor Londo i aktywuj znak przyzwania Sirris, po czym pomóż w walce. Jeżeli osiągniesz sukces dołączysz do przymierza. Nie atakuj Sirris, aby nie była wobec ciebie wroga oraz nie próbuj awansować w przymierzu Palce Rosarii. Jeżeli nie udało ci się pomóc w walce to musisz czekać na kolejne NG żeby spróbować dołączyć do tego przymierza.  
 • Po dołączeniu trzeba użyć Kości Powrotu (Hodrick przy trzeciej rozmowie jedną nam daje), aby się wydostać z tej lokacji. Jeżeli nie mamy, to w ostateczxności można wyjść do menu gry i wczytać save.

 SKUTKI PRZYMIERZA:

 • Możesz być zarówno przyzwany przez Biały Rysik lub robić inwazję używając Czerwonej sfery oka. 
 • Używając znaku przyzwania trafiasz w bezpieczne miejsce mapy, możesz zabić hosta i każdego fantoma. Nie można pomóc w walce z bossem i w momencie kiedy host przejdzie przez mgłę zostaniemy odesłani do swojego świata. 
 • Kiedy robisz inwazję i zabijesz hosta jesteś odesłany do swojego świata z nagrodą. Mobki nie będą agresywne.
 • Twój znak nie zmieni się z fioletowago na biały z powodu okręgu białego fantoma(?).
 • Kolor twojej postaci będzie fioletowy bez znaczenia czy używasz białego rysika, czerwonego rysika czy czerwonej sfery oka. 
 • Robiąc inwazję prawdopodobnie trafisz do świata gdzie jest więcej niż jeden gracz.

Przedziały poziomów:

Warunki Minimum Maksimum
Przyzwanie białego fantoma, Wojownika słońca, Kopiącego kurchany lub nie posiadanie przymierza  Host - 10 - (Host * 0.1)  Host + 10 + (Host * 0.1)
Inwazja Kopiącego Kurchany  Invader - (Invader * 0.1)  Invader + 20 + (Invader * 0.15)

 AWANS:

 • Gracze mogą awansować oferując przedmioty Kajdany z kręgosłupa na ołtarzu swojego przymierza, w dziurze gdzie była walka z bossem Drzewcem.
 • Zdobywamy te przedmioty pokonując hosta lub będąc obecnym podczas śmierci fantoma dowolnego typu (max 3). Czasem kajdany wypadają z dużych czerwonookich szkieletów w Katakumbach (1% szans na szkieletach przy toczącej kuli).
 • Host, który pokona Kopiącego Kurchany również otrzymuje kajdany z kręgosłupa (z wyjątkiem sytuacji kiedy Kopiący Kurchany robi inwazję poprzez użycie Czerwonego Rysika. 
 • Do maksymalnego awansu: Rank 2 potrzeba łącznie 30 kajdanów, a nie dodatkowych 30. 
Rank Wymagania Nagroda
0 początkowy brak
1
10 Kajdanów
Żądza krwi (Katana)
2 30 Kajdanów  Ciepło (piromancja)


Osiągnięcia/Trofea

x

Odkryj przymierze: Kopiący Kurchany
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈