Online lub wieloosobowa gra jest częścią Dark Souls 3. Gracze są zachęcani do wezwania i zostać wezwany i doświadczenie gry z innymi. Wszystkie znane informacje na temat gry online zostanie dodana do tej strony.

Informacje online

 

 • Serwery są dedykowane
 • Gra online jest powiązana z platformą, na której grasz; nie obowiązuje gra międzyplatformowa
 • Matchmaking do gry online oparty jest na poziomie postaci
 • Matchmaking z hasłem (wcześniej wykorzystany w Bloodborne Online ) jest dostępny.
 • Żeby dostać dostęp do areny wymagane jest posiadanie dodatku ,,Ashes of Arialdel", po pokonaniu Stróża grobu Chempiona i Wielkiego Wilka Stróża grobu dostajemy kości championa: Spalając je w Kapliczce zjednoczenia dostajemy możliwość do gry na arenie. 

Zjawy

Inni gracze zostaną pokazane w świecie gry jak zjawy. Nie można wchodzić z nimi w ten sposób w interakcję. Użyj zjaw innych graczy jako podpowiedzi do tego, co może wydarzyć się w grze.

Plamy krwi

Zbadaj plamę krwi pozostawione w miejscu, gdzie zginął inny gracz, a obejrzysz powtórkę śmierci gracza, który ją zostawił. Podobnie jak w przypadku zjaw, można to wykorzystać jako przewodnik do tego, co może wydarzyć.

Wiadomości

Wiadomości można pisać przez menu główne, zostaną one umieszczone w światach innych graczy. Będziesz także otrzymywać wiadomości pisane przez innych graczy w swoim świecie. Wiadomości mogą być ocenione. Jeśli inni gracze ocenią Twoje wiadomości, odzyskasz trochę HP.

Znaki przywołania

Użyj biały steatytowego rysika aby zostawić znak, który zostanie wysłany do światów innych graczy. Jeśli zostaniesz wezwany za pomocą znaku, będziesz przetransportowany do świata Żagwi Żaru. Aby przywołać za pomocą owych znaków innych graczy, trzeba być Żagwią żaru.

white_sign_soapstone-icon.png Gra w kooperacji

Użyj białego steatytowego rysika, a będziesz w mógł grać w trybie współpracy z maksymalnie trzema graczami. Gracz przyzywający nazywany jest "hostem", a wezwanych graczy nazywa się "klientami". Nie można stać się hosta jeśli już pokonano bossa bieżącego obszaru. Jeśli czat głosowy jest włączony w opcjach sieciowych u przynajmniej dwóch graczy, mogą oni między sobą rozmawiać.


Rozpoczynanie Kooperacji

 • Klienci używają białego steatytowego rysika aby zostawić znak przyzywania
 • Host bada znak przyzywania i przywołuje klienta
 • Host i klient grają razem w świecie hosta
 • Korzystanie z suszonych palców jako host resetuje czas inwazji, co pozwala na szybsze inwazje.

Warunki sukcesu

Jeśli host pokona bossa tego obszaru, klienci otrzymają nagrody i powrócą do własnych światów.

Warunki niepowodzenia

Jeśli klient lub host zginie lub użyje czarnego kryształu oddzielenia, klient powróci do swojego świata.

red_eye_orb-icon.pngkonkurencyjne play

Użyj Red Eye Orb , a będziesz mógł najechać światy innych graczy i grać przeciwko nim konkurencyjnych. Invaded gracz nazywany "gospodarz", a gracz atakujący nazywany jest "klient". Maksymalnie dwie osoby mogą zaatakować świat naraz. Invaders traktować siebie jak wrogów i może zaatakować i zniszczyć siebie.


Rozpoczęcie rozgrywek

 • Klient korzysta z Red Eye Orb
 • Klient automatycznie wkracza w świat wybranego hosta
 • Gospodarzem i klient grać ze sobą w świecie gospodarza

Warunki sukcesu

Jeśli host zostanie pokonany, klient otrzyma nagrody i wrócić do swojego własnego świata.

warunki niepowodzenia

Jeśli klient umiera, gospodarz wchodzi do pokoju szefa, czy jakieś elementy powrotne są stosowane, klient powróci do swojego świata.

 • Uwaga: Obecnie w teście Estus Network można przywrócić poprzez zabijanie fantomów wroga.
 • Uwaga: Obecnie na test sieci nie mogą być atakowane, jeśli nie próbować przywołać lub fantom bezskutecznie powodzeniem przywołać kolejny fantom. Wydaje się, że nie mogą być atakowane przez 2 czerwone zjawy, chyba że masz trzy białe (CO OP) fantomy.

Ember-icon.pngPan żużlowym

Aby przywołać innych graczy, należy użyć Ember , aby uzyskać moc Pana żużlowym . Korzystanie z Ember pozwala stać się gospodarzem dla wielu graczy. Kiedy w Pana Cinder trybie, wygląd twojej postaci zmieni się, a będziesz mieć następujące skutki aż do śmierci:

 • Maksymalne HP zwiększył 1.4x
 • W stanie przywołać z innymi graczami za pośrednictwem znaku soul
 • Ikony Kolejne zmiany skrajni

Uwaga: Jeśli jesteś wezwany przez innego gracza, podczas gdy w Pana Cinder trybie maksymalnego HP wróci do normy.Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈