Online lub wieloosobowa gra jest częścią Dark Souls 3. Gracze są zachęcani do wezwania i zostać wezwany i doświadczenie gry z innymi. Wszystkie znane informacje na temat gry online zostanie dodana do tej strony.

Informacje online

 

 • Serwery będą poświęcone
 • Gra online jest platformą szczególnymi; no wieloplatformowa gra
 • Podejmowanie mecz nie używać Duszy pamięci i będą oparte na poziomie
 • Matching Hasło (jak widać na przenoszone przez krew Online ) jest funkcją.
 • Żeby dostać dostęp do areny wymagane jest posiadanie dodatku ,,Ashes of Arialdel" , po pokonaniu Stróża grobu chempiona, Wielkiego wilka stróża grobu dostajemy kości championa: Spalając je w Kapliczce zjednoczenia dostajemy możliwość do gry na arenie. 

Phantoms

Inni gracze zostaną pokazane w świecie gry jak zjawy. Nie można wchodzić w interakcje z fantomów, a oni nie mogą współdziałać ze sobą. Użyj innych fantomy jako przewodnik do tego, co może wydarzyć się w grze.

Plamy krwi

Zbadać plamę krwi pozostawione w miejscu, gdzie zginął inny gracz, a będziesz oglądać powtórki śmierci tego gracza. Podobnie jak w przypadku fantomów, można to wykorzystać jako przewodnik do tego, co może wydarzyć.

Wiadomości

Wiadomości można pisać w menu głównym zostanie wysłana do innych graczy. Będziesz także otrzymywać wiadomości pisane przez innych graczy w swoim świecie. Wiadomości mogą być ocenione. Jeśli inni gracze ocenić swoje wiadomości, musisz odzyskać trochę HP.

Znaki soul

Użyj biały znak z talku rzucić znak duszy, a to znak, zostanie wysłany do światów innych graczy. Jeśli jesteś wezwany ze znakiem, zostanie przetransportowane do światowej Przywoływacza. Znaki dusza może być rzucony przez kogoś, żyjącą bądź nieumarłym, ale trzeba mieć moc Pana żużlowym przywołania innych graczy.

white_sign_soapstone-icon.pngCo-op play

Użyj biały znak z talku , a będziesz w stanie grać co-op z maksymalnie czterech graczy. Gracz Wzywanie nazywany jest "gospodarzem", a wezwani graczy nazywane są "klientami". Nie można stać się gospodarzem jeśli już pokonał szefa bieżącym obszarze. Jeśli nie zwrócił na czat głosowy w opcjach sieciowych, można rozmawiać między hostem a klientem.


Począwszy Kooperacja

 • Klienci użyć biały znak z talku rzucić znak duszy
 • Gospodarz analizuje znak duszy i przywołuje klienta
 • Gospodarzem i klient grać razem w świecie gospodarza
 • Korzystanie z suszone Finger jako gospodarz pozwala resetuje czasu inwazji, co szybszych inwazje możliwe.

Warunki sukcesu

Jeśli host pokonuje szefa tego obszaru, klienci otrzymają nagrody i powrócić do własnych światów.

warunki niepowodzenia

Jeśli stosowane są klienci lub gospodarza matryca lub jakiekolwiek elementy powrotne, klient powróci do swojego świata.

red_eye_orb-icon.pngkonkurencyjne play

Użyj Red Eye Orb , a będziesz mógł najechać światy innych graczy i grać przeciwko nim konkurencyjnych. Invaded gracz nazywany "gospodarz", a gracz atakujący nazywany jest "klient". Maksymalnie dwie osoby mogą zaatakować świat naraz. Invaders traktować siebie jak wrogów i może zaatakować i zniszczyć siebie.


Rozpoczęcie rozgrywek

 • Klient korzysta z Red Eye Orb
 • Klient automatycznie wkracza w świat wybranego hosta
 • Gospodarzem i klient grać ze sobą w świecie gospodarza

Warunki sukcesu

Jeśli host zostanie pokonany, klient otrzyma nagrody i wrócić do swojego własnego świata.

warunki niepowodzenia

Jeśli klient umiera, gospodarz wchodzi do pokoju szefa, czy jakieś elementy powrotne są stosowane, klient powróci do swojego świata.

 • Uwaga: Obecnie w teście Estus Network można przywrócić poprzez zabijanie fantomów wroga.
 • Uwaga: Obecnie na test sieci nie mogą być atakowane, jeśli nie próbować przywołać lub fantom bezskutecznie powodzeniem przywołać kolejny fantom. Wydaje się, że nie mogą być atakowane przez 2 czerwone zjawy, chyba że masz trzy białe (CO OP) fantomy.

Ember-icon.pngPan żużlowym

Aby przywołać innych graczy, należy użyć Ember , aby uzyskać moc Pana żużlowym . Korzystanie z Ember pozwala stać się gospodarzem dla wielu graczy. Kiedy w Pana Cinder trybie, wygląd twojej postaci zmieni się, a będziesz mieć następujące skutki aż do śmierci:

 • Maksymalne HP zwiększył 1.4x
 • W stanie przywołać z innymi graczami za pośrednictwem znaku soul
 • Ikony Kolejne zmiany skrajni

Uwaga: Jeśli jesteś wezwany przez innego gracza, podczas gdy w Pana Cinder trybie maksymalnego HP wróci do normy.Load more
⇈ ⇈