Iluzoryczne ściany


Spis wszystkich ukrytych przejść grze.

Lokacja Ognisko Szczegóły
Kapliczka Zjednoczenia Kapliczka Zjednoczenia Kup klucz do wieży od opiekunki kapliczki za 20 000 dusz (lub wskocz na dach nago wykorzystując drzewo). Po wejściu na szczyt wieży i wyjściu na most, zeskocz z niego na dach kapliczki a następnie na dach poziom niżej. Idź po nim wokół kapliczki aż znajdziesz wejście, przejdź po łukowatym przęśle na drugi koniec. Uderz w ścianę, by odsłonić skrzynię a w niej srebrny pierścień chciwego węża.
Twierdza Farrona Stary Wilk Farrona Od ogniska wyjdź w stronę bagna i skręć w lewo, wejdź po schodach i uderz w miejscu, które wydaje się być zamurowanym oknem. Mniej więcej w tym samym miejscu pojawia się kryształowa jaszczurka.
Carthuskie katakumby Stróże Otchłani (Twierdza Farrona) Zejdź do katakumb, przejdź przez most, wejdź do środka i po schodach na górę w stronę łucznika. Znajdź drabinę prowadzącą w dół i idź przed siebie aż trafisz na czerwonookiego szkieleta. W tym pomieszczeniu znajdziesz zamurowane łukowate przejście prowadzące do tomu piromancji.
Carthuskie katakumby Carthuskie katakumby Od ogniska podążaj za toczącą się kulą aż wyjdziesz do kanału ze szczurami. Pomiędzy schodami oświetlonymi świeczkami a wyjściem na końcu kanału jest kolejne przejście i schody prowadzące do tego samego poziomu co te obok.
Carthuskie katakumby Przedpokój Starego Króla W pomieszczeniu z tym ogniskiem jest jedna ściana niepokryta korzeniami, za którą znajduje się przejście do dość długiego systemu tuneli prowadzących nad pomieszczenie z demonami-piromantami i fragmentem kości nieumarłego.
Carthuskie katakumby Przedpokój Starego Króla Od pomieszczenia z demonami-piromantami możesz dojść tunelami do niewielkiego dziury w podłodze, skręć od niej w prawo. Po drodze spotkasz szczury i wejdziesz do pomieszczenia poniekąd trawiastego. Idź prosto w kierunku ściany i uderz ją, by dostać się z drugiej strony do dziury w podłodze i tomu piromancji Quelany, znajdujące się tuż przed martwym dużym pająkiem. Dalej możesz dostać się do basenu lawy, w której znajdziesz dwie bronie.
Carthuskie katakumby Przedpokój Starego Króla Od pomieszczenia z ogniskiem, zejdź schodami, idź przed siebie do komnaty z martwymi demonami. Idź dalej i w następnym tunelu, gdy tylko dojdziesz do jego końca, po lewej będziesz miał iluzoryczną ścianę, która prowadzi do pomieszczenia z czarnym rycerzem z wielkim toporem.
Carthuskie katakumby Przedpokój Starego Króla Na poziomie pod dziurą w podłodze. Znajdziesz tam skrzynię z 3 dużymi odłamkami tytanitu.
Carthuskie katakumby Przedpokój Starego Króla Za powyższą iluzoryczną ścianą, ze skrzynią z 3 dużymi odłamkami tytanitu jest kolejna ściana, za którą znajdziesz kostur Izalith i opcjonalną drogę do obszaru zamieszkiwanego przez bazyliszki.
Irithyll w Mroźnej Dolinie Kościół Yorshki ...

 

Rzadkie przedmioty


Lista wyjątkowych/trudnych do zdobycia przedmiotów.
Tired of anon posting? Register!
Load more
⇈ ⇈